SORUMLULUK   YENİLİK   OYUNCAĞIN GÜCÜ

Oynarken öğrenmek için ilham kaynağı

Yaratıcı ve beceri geliştiren oyuncaklarımızı 2015 den beri ulaşabildiğimiz her çocuğa bu deneyimi yaşamaları için erişmeye çalışıyoruz. Oyuncaklar çocukların mental becerilerini geliştirecek güce sahiptir. Bu sebeple çocuklara mutlu olacakları, onlarda merak uyandıran yüksek kaliteli oyun deneyimleri sunmaya çalışıyoruz.

  • Çocuklara sunduğumuz oyun deneyimlerimiz, çocukların hayatı boyunca kullanabilecekleri becerileri geliştirmesine yardımcı olmaktır.
  • MECHABAU® Montaj ve Beceri Geliştirme Setleri çocukların oynarken öğrenmesine imkan tanır.
  • Amacımız, her çocuğun bu eşsiz ve güvenli yapı oyuncaklarımızın deneyimini yaşamasıdır.

 

Oyuncağın değeri:

Oyuncağın değeri yatsınamaz, yaşları, kültürleri, cinsiyetleri ve ırkları ne olursa olsun oyun ve oyuncağın bir çocuk için değeri hep aynıdır. Oyuncaklar çocuğun mental gelişimi açısından hayati önem taşır ve hayal gücünü ve yaratıcılığı destekleyerek öğrenme kabiliyetini artırır. Yenilik ve yaratıcılık çocuk gelişimi için gerekli yaşam becerilerini ve eleştirel düşünmeyi destekler. Çocuklarda merak uyandırır ve yaparken öğrenmeyi teşfik eder.

 

MECHABAU® Konstrüksiyon Yapısı:

Mechabau Link Konstrüksiyonu emsal yapı oyuncaklarından çok farklıdır. üç boyutlu düşünme, karşılaştırma, düzen, algı ve yaratıcılığı aynı yapıda birleştiren bir oyuncağa sahip olur. Çocuklar hayallerinde canlandırdıkları şekilleri ellerinde bulunan malzemeler ile biçimlendirerek aklındakilerinin açığa çıkmasına yardım eder. Mechabau® Yapı Oyuncakları çocukların gelecekte birbirleri ile olan iletişimlerini, ilgilerini, algılarını ve problem çözme yeteneklerini dinamikleştirir. Biz, her çocuğun az önce saydığımız tüm derğerlere sahip olmasını sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Her çocuğa bir Mechabau®:

MECHABAU® Yapı Oyuncakları olarak geleceğin mimarlarına, mühendislerine, sanatçılarına kısaca her çocuğa bu günden ilham vermek için tüm gücümüzle çalışıyor olacağız.

MECHABAU® Yapı Oyuncakları oyun ve oyuncağın gücünün doğru anlaşılmasını, doğru yönlendirilmesini, oynarken öğrenmesini sağalayacak adımlar atmaya devam edecek. Geleceği şekillendirecek her çocuğun yaratıcı ve sorun çözme becerisine sahip bir öğrenci olması adına çalışacak.

Not: Çocukların yeni deneyimler keşfetmesi ile ilgili düşünceni/fikrini açıklayan bir e-posta gönder, neler yapabileceğimizi seninle paylaşalım.

E-Posta Gönder