MÜŞTERİ HİZMETLERİ

SANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

Herhangi bir soruya yanıt arıyorsan veya düzeltilmesini istediğin bir şeyler varsa sana yardımcı olabilmek adına bizimle iletişime geçebilirsin.

BİZE E-POSTA GÖNDER


BAĞIMSIZ YA DA TEK TEK PARÇA SATIN ALABİLİRMİYİM?

Elbette. Kendi tasarımını yapabilmek adına ister az sayıda ister çok sayıda parça satın alabilirsin. Bunun için izlemen gereken yol her parça için aynıdır;

  • Set numarasını (Stok kodunu),
  • Pozisyon numarasını,
  • Kaç adet istediğini
  • Parçanın fotoğrafını çek bize gönder.

Sana göndereceğimiz teklif mailini onayla, ödemeyi gerçekleştir ve parçaların eline ulaşmasını bekle.

BİZE E-POSTA GÖNDER


SET NUMARASI (STOK KODU) NEDİR?

Set numarasını/Stok kodunu montaj kılavuzlarında Mechabau® logosunun hemen altında, kutu üzerinde ve internet sitemizin ürün sayfalarında bulabilirsin.


PARÇAYI BULMAMIZA YARDIMCI OL

Lütfen parçada neyin yanlış olduğunu detaylı bir şekilde bize bildir ki, kalite ekibimiz bu durumun bir daha tekrarlanmamasını sağlasın.

BİZE E-POSTA GÖNDER


VERİLERİNİZİ NASIL GÜVENDE TUTUYORUZ?

2015’de Mechabau adıyla yola çıktığımızdan beri ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin bilgilerini korumak oldu. İlk başta “Hayat, ne yaptığındır.” diyerek başladık ve bugüne kadar elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettik. Bu konuda daha fazla bilgiye buradan ulaşın.


KURUMSAL ÜYELİK NASIL YAPILIR?

Kurumsal müşteri kimliği edinmek isteyen müşterilerimiz üyelik işlemlerinin nasıl yapılacağını, satın alma prosedürünü ve daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirler.

Kurumsal Üyelik    Kurumsal Çalışma Şartları


MECHABAU WEB SİTESİ HANGİ CİHAZLARDA GÖRÜNTÜLENEBİLİR?

Mechabau.com web sitesi tüm masaüstü, dizüstü, laptop, tablet ve akıllı telefonlarda görüntülenebilir. Tüm bu cihazların işletim sistemlerini (ios, android veya windows) desteklemektedir.