Kurumsal Üyelik Nasıl Yapılır?

Aşağıda kurumsal üyelik gerçekleştirme aşamalarını takip edin;

1

mechabau.com üzerinde menüden Hesap sekmesini açın.

2

Hesap sayfasını açtığınızda mevcut üye iseniz giriş yapın, değilseniz önce üyelik oluşturun, sonra giriş yapın. Üyelik oluşturma buraya kadar bireysel üyelik ile aynıdır.

3

Giriş işlemini mevcut e-posta adresiniz ve oluşturduğunuz parolanız ile yapılır.

4

Henüz üyemiz değilseniz kullandığınız e-posta adresiniz ve oluşturduğunuz parolanız ile sistemimize kaydınızı yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın.

5

Sistemimize kayıt yapan her müşterimizin (Bireysel/Kurumsal) hesap panosu normal üyeler ile aynı olacaktır. Kurumsal üyeler hesap panosunda yer alan Select Role (Müşteri Nitelik Seçimi) bölümünden “Wholesale Customer” / “Kurumsal Müşteri” seçimini yapar.

6

“Wholesale Customer” / “Kurumsal Müşteri” seçimi ardından altındaki butona basarak Kurumsal Müşteri Kimliği edinmek üzere başvurusunu gerçekleştirir. Bireysel müşterilerimiz biz onaylamadığımız sürece toptan satış fiyatlarını göremezler.

7

Kurumsal Kimlik Talebi kabul edilen müşterilerimiz, Bireysel müşterilerimizin göremeyeceği Toptan Satış Fiyatını (TSF), ürün parekende satış fiyatı ile birlikte görebilecekler.

8

Toptan Satış Fiyatları (TSF) ürün açıklama sayfasında da yer alacaktır. (Kurumsal müşteriler için.)

9

Kurumsal müşteri tarafından Sepete eklenen ürün/ürünler Sepeti Görüntüle butonuna basarak sepet sayfasında, seçilen ürün/ürünlere uygulanan toptan satış fiyatını görebilirler.

10

Kurumsal kimlik sahibi müşterilerimiz indirimli ürün alımının belirli şartlara tabi olduğunu bilirler. Daha sonra bu şartlarda yapılacak değişiklik bilgisine sahip olmayan kurumsal müşterilerimiz, Sepet Görüntüleme sayfasında bu bilgiye erişebilirler. Bu konuda herhangi bir sorunuzu iletmek için bize e-posta gönderebilirsiniz.

11

Toptan ürün satın alabilmek için (bu bazen sadece minimum adet, bazen sadece minimum sepet tutarı veya her ikisi birden olabilir) Mechabau Yapı Oyuncakları tarafından belirlenen satın alma şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir. Ürün miktarını (adedini) artırarak veya sepete başka ürün ekleyerek sizden istenen limiti aşabilirsiniz. İlgili limitleri aşmanız durumunda ödeme işlemini gerçekleştirmek üzere Ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

12

Ödeme işleminiz bireysel müşterilerimiz ile aynı şekilde devam etmektedir. Ödeme tercihinize göre ister banka havalesi/EFT yapabilirsiniz. (Banka bilgilerimiz  siparişi onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfada yer almaktadır. (Lütfen şartlar ve koşullar sayfasını okuyun ve sonrasında okundu olarak işereteleyin.)

Ya da;

13

Ödeme tercihinize bağlı olarak Kredi kartı ile peşin veya taksitli ödemeyi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme işleminiz, sizden adres bilgilerini aldıktan sonra ödeme almada çözüm ortağımız Shopier.com sayfasına yönlendirileceksiniz. Kredi kartı ile ödemeniz güvenli SSL sertifikalı Shopier Modülünde Yapılacaktır. (Lütfen şartlar ve koşullar sayfasını okuyun ve sonrasında okundu olarak işereteleyin.)

14

Hepsi bu kadar.