Satın almış olduğunuz Mechabau ürün/ürünleriniz ile Instagram’da @mechabau etiketi ile ‘feed’ paylaşımı yapın aynı gün bizden sepette %20 indirim kuponu kazanın.

instagram mechabau sayfasına git.

Kupon kullanım kuralları:

  • Her kupon tek kullanımlıktır.
  • Toplam sepet tutarınız 300TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kupon son kullanım tarihi: 30 Haziran 2022
  • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Bu kampanya yalnız perakende satışlar için geçerlidir. Toptan satışlarında geçerli değildir.
  • Bu kampanya yalnız mechabau.com dan yapacağınız alış verişlerde geçerlidir. Bayi satışları kampanya kapsamında değildir.

———————————–

Her gün ücretsiz kargo teklifi yalnızca çevrimiçi ve Mechabau.com siparişleri için geçerlidir. Satın alımlar yalnızca ticari ürünlerde 150 ₺’ye eşit veya daha fazla olmalıdır.

Geçerli vergiler ve yedek parça siparişleri veya satın alınan hediye kartlarının değeri, mal toplamı için geçerli değildir. Siparişiniz 150 ₺’ye ulaştığında ücretsiz gönderim otomatik olarak siparişinize yansıyacaktır. Taksitli satın almalar veya EFT ile yapılan ödemelerde uygulama geçerlidir. Ücretsiz gönderim standart kara ulaşım hizmetleri yoluyla yapılır.

Standart sipariş işleme ve teslimat süresi sipariş tarihinden itibaren 3-8 gündür. Ücretsiz gönderim yalnızca Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ve Azerbaycan’da geçerlidir. MECHABAU® bu promosyonu önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Mağazaya Git