Her gün ücretsiz kargo teklifi yalnızca çevrimiçi ve Mechabau.com siparişleri için geçerlidir. Satın alımlar yalnızca ticari ürünlerde 100 ₺’ye eşit veya daha fazla olmalıdır.

Geçerli vergiler ve yedek parça siparişleri veya satın alınan hediye kartlarının değeri, mal toplamı için geçerli değildir. Siparişiniz 100 ₺’ye ulaştığında ücretsiz gönderim otomatik olarak siparişinize yansıyacaktır. Taksitli satın almalar veya EFT ile yapılan ödemelerde uygulama geçerlidir. Ücretsiz gönderim standart kara ulaşım hizmetleri yoluyla yapılır.

Standart sipariş işleme ve teslimat süresi sipariş tarihinden itibaren 3-8 gündür. Ücretsiz gönderim yalnızca Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ve Azerbaycan’da geçerlidir. MECHABAU® bu promosyonu önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Mağazaya Git

Bir Dileğim Var

Bir Dileğim Var !

Evet, bir dileğimiz var ve bu dileğimizin içinde sizler de varsınız. STEM Eğitim materyallerine ihtiyaç duyan çocuklar için Mechabau.com’dan yapacağınız her alışverişinizde anlaşmalı olduğumuz ilgili vakıflara bağış yapılacaktır. İlgilendiğiniz ürün sayfasında göreceğiniz açılır pencereden dileğinizi seçebilirsiniz.

Kampanya, ürün listeleri “Shop” sayfasında ürün görselleri altında ‘Seçenekler‘ yazısı bulunan ürünler için geçerlidir.

2 Dilek Seçeneğiniz Var 🙂 

  1. Seçenek: Seçtiğiniz ürünü kendinize alıyorsunuz ve biz sepet tutarınızın %15’ini vakfa bağışlıyoruz.
  2. Seçenek: Seçtiğiniz ürünü direkt vakfa bağışlıyorsunuz.

Teyit Şekli; 

  1. seçenekte, sipariş tamamlandıktan sonra sepet tutarınızın %15’i ilgili vakfın daha önce beyan edilen hesap numarasına 3 iş günü içerisinde transfer edilir. EFT dekontu mail adresinize gönderilir.
  1. seçenekte, sipariş tamamlandıktan sonra bağışlanan ürün ilgili vakfın daha önce beyan edilen teslim adresine kargolanır. Kargo bilgileri mail adresinize gönderilir.

Anlaşmalı Olduğumuz Vakıf: Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı

Koruncuk Vakfı Banka Hesap Numaraları:

Vakıf Banka Hesap Numaraları Sayfası

https://koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/bankahavalesiile

Koruncuk Vakfı Teslim Adresi: (Ürün bağışlamada lütfen bu adresi Teslim Adresi alanına doldurun)

Altan Erbulak Sok. Hoşkalın Apt.

6/5 K:2 PK: 34394 Mecidiyeköy / İstanbul / Türkiye

 

Koruncuk Vakfı İletişim Bilgileri:

Telefon ve E-Mail

[email protected]

Telefon: +90 212 274 9545

GSM: +90 532 300 2995

Faks: +90 212 267 0504

El Ver, Hayata Tutunsun!