Mechabau® marka adımızla 2015 yılında İstanbul’da kurulduk. Çocukların gelişimine yönelik ilk Ar-Ge çalışmalarına burada başladık. Endüstriyel geçmişini ve tasarım tecrübelerini kullanarak ve çok çalışarak yeni bir “Geliştirilebilir” ürün ortaya çıkardık.

Ürünlerimizi insanlara ilk anlattığımızda daha hiçbir ürün görmemiş oldukları halde etkilendiklerini gözlemledik. İnsanların etkilenmesi bizi çok heyecanlandırmıştı. Bu yüzden çocukların bu modelleri ilk ellerine aldıklarında yaşadığı heyecanı çok iyi anlıyorduk.

İlk prototiplerimizi 2015 yılında hazırlamaya başladık. Önümüzde bizi bekleyen yeni bir Dünya vardı. Amacımız; Bu dünyada yaşayan ve gerçek modeller yapmayı bekleyen insanlara ulaşmaktır.

Mechabau ürünlerinin kendine özel karakteristik bir yapısı vardır. Diğer konstrüksiyon setlerinden farklıdır. 

Mechabau hem eğlenceli hem de eğitici bir seçim. Çocuklar tek başlarına ya da aileleri, sınıf arkadaşları ve akranları ile oynayabilirler. Yaratıcılık Mechabau sistemi ile sınırsızdır. Diğer yapı oyuncaklarının aksine Mechabau, çocukların sürekli olarak Mechabau sisteminin yeni yeteneklerini keşfederek farklı modelleri hayal edebilecekleri ve inşa edebilecekleri uzun ömürlü bir oyuncaktır. Akademisyenler tarafından Mechabau’un, çocukların analitik ve yaratıcı becerilerini geliştirmelerine, teknoloji ve fizik konularında önemli bilgiler edinmelerine, eğlenceli bir şekilde yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Başladığımız işi yeni ürünler tasarlayarak ve geliştirerek hiç durmadan en iyisini yapmayı hedefleyerek sürdüreceğiz. Biliyoruz ki, Mechabau ürünleri sizi ve bizi geliştirmeye hep açık olacak.

HAYAT, NE YAPTIĞINDIR..

MECHABAU YAPI OYUNCAKLARI