VERİLERİNİZİ NASIL GÜVENDE TUTUYORUZ?

2015’de Mechabau adıyla yola çıktığımızdan beri ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin bilgilerini korumak oldu. İlk başta “Hayat, ne yaptığındır.” diyerek başladık ve bugüne kadar elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettik.

Mechabau Müşteri Hizmetleri’yle iletişime geçtiğinizde, sizinle ilgili olarak aşağıda listelenen bilgileri toplayabilir, kullanabilir, saklayabilir ve paylaşabiliriz:

  • Adınız-soyadınız,
  • teslimat adresiniz,
  • fatura adresiniz,
  • telefon numaranız
  • e-posta adresinizi de içeren iletişim bilgileriniz.

İzin vermeniz durumunda, sizinle ilgili ek bilgiler de toplayabiliriz.

Gizlilik Politikamıza uygun olarak daima kişisel bilgilerinizi kullanabilir, saklayabilir ve paylaşabiliriz. Eğer bir Mechabau/Shop siparişinde yardımcı oluyorsak, bize verdiğiniz kişisel bilgileri kullanabilir ve paylaşabiliriz, bu sayede aşağıdakileri yapabiliriz:

  • Bize depolama, paketleme, sipariş gönderimi, teslimat, dolandırıcılığı tespit etme, dolandırıcılığı önleme ve borç tahsilatı hizmetleri gibi hizmetler sunan güvenilir üçüncü parti kuruluşlarla bilgilerinizi paylaşarak siparişinizin eksiklerini tamamlayıp yönetebilme.
  • Kişisel bilgilerinizin güvenilir bulut depolama ortaklarımızda saklanması.
  • Kişisel bilgilerinizin e-postalama ve postalama hizmetleri veren güvenilir üçüncü parti kuruluşlarla paylaşarak size ürün katalogları gönderme.

Dolandırıcılığı tespit etmek ve engellemek için otomatik karar verme mekanizmaları kullanan bir hizmet ortağı ile çalışıyoruz, bu şekilde müşterilerimizin güvenliğini sağlayabiliyoruz. Eğer siparişinizi etkileyen bir durum söz konusu ise, size haber vereceğiz ve otomatik kararlardan memnun değilseniz, bizden bir incelemede bulunmamızı isteyebilirsiniz.

Eğer şirketimizin verilerinizi nasıl koruduğu ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

Satış sözleşmesi ve iade koşulları

Yasal tüketici hakları

Müşteri Hizmetleri

Mechabau® Çerez Politikası