SORUMLULUK   YENİLİK   OYUNCAĞIN GÜCÜ

Çocuklar için yenilik

Çocuklara olan katkımızla gurur duyuyoruz. 2015’den beri, en büyük katkımız çocuklara temel becerilerini geliştiren eğlenceli, ilgi çekici ve kaliteli oyun deneyimleri sunmaktı. Çocukların en iyi çıkarları ve esenlikleri, değerlerimizin özünde yer alır. İşte bu nedenle oyuncak endüstrisinde yüksek ürün güvenliği standartlarını destekleme konusunda aktif ve destekleyiciyiz ve çocuklara karşı sorumluluğu teşvik eden davranışlarına öncülük etmek istiyoruz.

Çocukları oyun yoluyla öğrenmeye teşvik etmek:

Çocuklar oynadığında hayati beceriler geliştirir. Çocukların sosyal, duygusal ve entellektüel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan, yaşamı boyunca ona faydalı olacak bir temel oluşturan eğlenceli, ilgi çekici ve yaratıcı oyun deneyimleri sunmaktayız. MECHABAU® Sistemi, sistematik bir şekilde akıl yürütme yoluyla ve yaratıcı düşünerek oyun yoluyla öğrenmeyi sağlayan yapı, mantık ve yaratıcılığı birleştirmesiyle benzersizdir.

 

Güvenli ve yüksek kaliteli oyun:

Dünya çapında tüm çocuklar için oyunun değerini artıran yüksek kaliteli ve güvenli ürünler üretiyoruz ve tüm oyuncak endüstrisinde ürün güvenliği ve kalitesine öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

 

Çocuklara karşı sorumluluğumuz:

Çalışmamızın büyük bir kısmını, çocuklara karşı sorumluluğu desteklememize ayırırız, çocukların haklarını ve refahını teşvik etmeyi içerir. Günlük işimizde, çocuklara karşı sorumlu bir şekilde iş yapma konusunda kuruluşlara rehberlik eden Çocuk Hakları ve İş İlkeleri’ne bağlıyız.

Not: Yeni bir fikrin var ve bizimle paylaşmak mı istiyorsun, bize fikrini açıklayan bir e-posta gönder, neler yapabileceğimizi seninle paylaşalım.

E-Posta Gönder