6 – 11 Yaş Zeka, Gelişim, STEM ve Robotik Kodlama Abonelik Paketi

6 Aylık Toplam Fiyatı: 4960 TL (KDV Dahil) (12 ay taksitlendirilebilir.)

Not: Satın alacağınız abonelik paketi indirimsiz fiyatı 6200TL dir. (Bu abonelik paketini %20 indirimle 4960TL’ye almış olacaksınız)

Süre: 6 ay

2022-2023 Eğitim Takvimini İnceleyin

ROSA Programı Nedir?

ROSA programı, Mechabau (ROSA) ve Zeka Evim (AZOT) ortak iştiraki ile konusunda uzman eğitimciler tarafından 6-11 yaş arası çocuklar için düzenlenmiş bir eğitim programıdır. Program 6 ay boyunca sürmektedir. Bu süre içinde size her ay düzenli olarak;

 1. 1 Adet “AZOT” akıl ve zeka oyunları oyun kitabı
 2. 1 Adet online “Enigma Akademi” akıl ve zeka oyunlarına katılma Zoom linki ve şifresi 
 3. 1 Adet “Mechabau” STEM (beceri geliştirici) ürünü
 4. 1 Adet online “ROSA” Robotik Kodlama ve STEM derslerine katılma Zoom linki ve şifresi

+ Her 3 ayda bir sürpriz Mechabau STEM ürünü hediye.

Online Zoom linki ve şifresi tanımladığınız mail adresinize her ay düzenli olarak gönderilecektir.

6 ay sonunda elinizde 6 adet farklı akıl ve zeka oyunları kitabı, 6+2 adet STEM ürünü, online eğitimini aldığınız akıl-zeka oyunları eğitimi ve online robotik-kodlama eğitimi.

Çocuğunuzun;

 • Zeka gelişimini destekler
 • Dikkatini ve odaklanmasını güçlendirir
 • Hafızasını geliştirir
 • Okuma becerisini düzenler
 • El becerilerini geliştirir
 • STEM’i anlamasını sağlar
 • Robotik ve kodlama öğrenir
 • Uygulama ve programlama öğrenir
 • Düşüncesini, bakış açısını ve ufkunu açar

Süreç bazlı ve ürün göndererek evinizdeki/okulunuzdaki aktiviteleri online interaktif eğitimler ile bütünleştirme programıdır.

ROSA Kimdir: 

Mechabau Yapı Oyuncakları ailesinin tecrübeli eğitmenlerinin oluşturduğu girişimdir. Eğitmenlerimiz konusunda uzman ve tecrübelidir. Robotik kodlama, STEM, arduino, mobil uygulama ve programlarına hakim özel ve seçkin, yurtdışına online eğitimler veren kişilerdir. Bu projemizde sağladığı katkılardan dolayı Kodlayan Minikler ekibine teşekkür ederiz.

İbrahim Kutlucan

Robotik Kodlama Öğretmeni

Robotik Kodlama ve STEM Eğitmeni

Enigma Akademi Kimdir:

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitim, olimpiyat ve yarışmalarında tecrübeli eğitimci, formatör ve uzman olan bir grup kişi tarafından kurulmuş, bu alana 10 larca kaynak kitap ve eser kazandırmış bir akademidir. Kendilerine bizimle işbirliği yaptıkları için teşekkür ederiz.

Oktay Uzunağaç 

Matematik Öğretmeni

Türk Beyin Takımı Zeka ve Akıl Oyunları Formatörü

ROSA & AZOT Online Abonelik Programı

Abonelik Programını Satın Al

Ödeme Planı:

Abonelik ücreti tek seferde ödenir. Siz ödeme ekranında dilerseniz 12 aya kadar seçtiğiniz banka tarafından taksitlendirebilirsiniz. Ödemeler, Shopier ödeme alma entegrasyonu ile yapılacaktır. Abonelik paketiniz devam eden 6 ay boyunca enflasyondan etkilenmeyecektir. Bunun için sizden ek ödeme talep edilmeyecektir. 

Toplam: 4960 TL (vergiler dahil)

Kazancınız 1240TL

 

Programa Sonradan Katılma:

Başlangıçtan itibaren eğitim programına katılamayıp ara dönemlerde katılan aboneler için eğitmenler tarafından belirlenen dönemlerde telafi programları uygulanacaktır. Katılma dönemine kadarki ürünler tek seferde aboneye gönderilecektir. Programın başlamasını takip eden 4. aydan itibaren programa katılma isteğinde bulunacaklar programın telafisi mümkün olmadığından abonelik sistemine dahil edilemeyecektir.

Mevcut programa katılamamış ve katılmak isteyenler için gelecek dönem programına katılma isteklerini bize mail olarak atabilirler. Yeni dönem program açılışında size hatırlatma maili göndererek bilgilendirme sağlanacaktır.

 

Kargo:

Satın aldığınız aboneli paketi ile üyeliğinizi başlattığınız gün sistemimizde görünecek. Paket içeriğindeki ürünler ayda 1 paket olmak üzere ücretsiz olarak sırası ile gönderilecektir. Online derslere katılım bilgisi (linkler ve şifreler) olarak her ay mail olarak belirttiğiniz mail adresinize gönderilecektir. Online derslere katılım linki yalnızca 1 kişiyi kapsar.

 

Mail:

(Spam Box’unuzu kontrol etmeyi lütfen ihmal etmeyin.) Mailinizin veya kargonuzun size ulaşmaması durumunda lütfen bizi bilgilendirin. Bizi bilgilendirdiğiniz durumda sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız.

Abonelik sistemimizde göndereceğimiz bazı ürünler için anahtar takımı gerekir. Bu anahtar takımı abonelik paketlerimize dahil değildir. Elinizde yoksa lütfen buradan satın alınız.

servis@mechabau.com

Abonelik Programını Satın Al

Lütfen Abonelik Sözleşmesini Okuyun

Verilerinizi nasıl güvende tuttuğumuzu öğrenmek için Gizlilik Politikamızı okuyun.