Zeka, Gelişim, STEM ve Robotik Kodlama Abonelik Paketi Sözleşmesi:

Abonelik eğitim programına katılacak öğrencilerin 6-11 yaş aralığında olması gerekir. Daha küçük veya daha büyük yaş grupları için lütfen farklı eğitim programları arayınız.

ROSA Eğitim programı eğitmen eğitim programı değildir.

Eğitim programın 6-11 yaş aralığındaki kız ve erkek öğrenciler katılabilir.

Eğitimler online Zoom programı üzerinden yapılacaktır.

STEM ve Robotik Kodlama Eğitimleri her ay 1+1=2 ders olarak yapılacaktır.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimleri her ay 1+1=2 ders olarak yapılacaktır.

Mechabau Yapı Oyuncakları abonelerine göndereceği hediyelerin ne olduğunu ve göndermeme rızasını saklı tutma hakkına sahiptir.

 

Cayma Hakkı:

Eğitim programına dahil olmuş aboneler süreleri tamamlanmadan programdan çıkma hakkına sahiptirler, ancak bu haklarını kullanmak istemeleri durumunda kalan aylık ödemelerinden (indirimsiz abonelik satış fiyatı üzerinden) %20 kesinti yapılarak  para iadesi alırlar. Para iadesi abonenin banka hesabına EFT/havale yapılarak iletilir. Abonelikten çıkan müşterimiz artık eğitim programlarına katılma haklarını kaybederler. Cayma tarihinden itibaren link, şifre, ürün ve kitap gönderimleri sona erer.

Programdan çıkan abonelerimiz dilerlerse yeni dönem programlarına katılabilirler. Yeni dönem programlarına katılacak ve daha önce cayma hakkını kullanmış aboneler için extra şartlar istenmeyecektir.

 

Zeka, Gelişim, STEM ve Robotik Kodlama Abonelik Paketini satın alan müşteriler yukarıda yazılı şartları okuduklarını ve anladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Düzenleme tarihi: 07.10.2022